Dnia 14 czerwca w grupie IV odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 połączone z pożegnaniem dzieci kończących edukację przedszkolną. Przedszkolaki rozpoczęły uroczystość naszym tańcem narodowym Polonezem a następnie przedstawiły montaż słowno – muzyczny. Pani Dyrektor wręczyła dzieciom pamiątkowe książki oraz magnesy ,,sówki mądre główki” a także podziękowania rodzicom najbardziej aktywnym w życiu przedszkolnym. Były to chwile pełne łez i wzruszeń. Przedstawiciel Rady Rodziców Pan Jarosław K. złożył podziękowania Dyrekcji, wychowawczyniom oraz personelowi technicznemu za naukę, wychowanie, uśmiech, cierpliwość i pomoc. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy udali się na piknik rodzinny połączony z ogniskiem i poczęstunkiem zorganizowany przez rodziców na terenie Nadleśnictwa Hajnówka.
Wszystkim rodzicom dziękujemy za owocną współpracę a naszym kochanym wychowankom życzymy wielu sukcesów na nowej drodze życia.

Opracowanie: Joanna Suchodoła, Kinga Litwiniec – Burnecka