Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.
„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.
Z tej okazji, 7 czerwca przedszkolaki z gr. VI zaprosiły swoich najbliższych na uroczysty program artystyczny . W programie przygotowanym specjalnie dla rodziców znalazły się: okolicznościowe wiersze i piosenki podkreślające wielką miłość do rodziców oraz tańce. Po zakończeniu występów, maluchy wręczyły rodzicom przygotowane prezenty wraz z życzeniami. Na koniec zaproszono rodziców na słodki poczęstunek. Niespodzianką dla rodziców było przedstawienie prezentacji pt. „Grupa VI na wiosnę”.
Było to radosne i słoneczne przedpołudnie spędzone w wielkiej przedszkolnej rodzinie.

Przygotowały: K. Kojło, R. Bartoszewicz