Na wstępie warsztatów odbył się krótki występ wiosenno – wielkanocny dzieci. Grupa przedstawiła ciekawą aranżację muzyczną, połączoną ze śpiewem, ruchem oraz wierszami. Dzieci świetnie odegrały swoje role, natomiast zaproszeni Rodzice byli niezwykle zadowoleni z umiejętności recytatorskich i wokalno – tanecznych swoich pociech.

Następnym punktem spotkania były przygotowane stanowiska plastyczne. Podczas warsztatów można było wykazać się kreatywnością, pomysłowością – tworząc pocztówki do Domu Pomocy Społecznej ,,Rokitnik” w Białowieży. Rodzice i dzieci – dzielnie pracowali! Powstały ciekawe, kolorowe, świąteczne pocztówki.

Wszyscy wyszli z przedszkola przepełnieni radością, z uśmiechem na twarzy oraz z oczekiwaniem na nadchodzące Święta Wielkiej Nocy.

Przygotowała: Dorota Jurczuk

Opis galerii zdjęć: Siedem pierwszych zdjęć przedstawia dzieci podczas części artystycznej. Dziewięć następnych fotografii ukazuje Rodziców i dzieci podczas wielkanocnych warsztatów plastycznych. Ostatnie zdjęcie ukazuje wszystkie dzieci z wykonanymi pocztówkami świątecznymi.