Dzieci z grupy czwartej uczestniczyły w Dniu Otwartym Szkoły Podstawowej nr 1 w Hajnówce. Podczas całej wizyty towarzyszyły nam dwie przesympatyczne uczennice, które oprowadzały nas i pokazywały wraz z nauczycielami ważne miejsca w szkole. Miłym akcentem był specjalnie przygotowany na tę okazję występ starszych kolegów z klasy drugiej. Przedszkolaki miały okazję usiąść w ławkach szkolnych, obejrzeć zabawki w szkolnej świetlicy, zwiedzić wszystkie „zakamarki” biblioteki, a w sali muzycznej mogły grać na instrumentach. Ciekawym doświadczeniem było zwiedzanie odległych miejsc na świecie z wykorzystaniem okularów 3D oraz podziwianie powstałych figurek za pomocą drukarki 3D. Na zakończenie w sali gimnastycznej dzieci oglądały pokaz treningu karate oraz brały udział w zabawach zręcznościowych. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za miłe spotkanie.

Przygotowały: K. Litwiniec – Burnecka, U. Kiryluk

Opis galerii zdjęć: Dwa pierwsze zdjęcia wykonano przedszkolakom w trakcie oglądania występu starszych kolegów oraz zasiadania w ławkach. Trzecie zdjęcie przedstawia dzieci przebywające w świetlicy. Dwa następne zdjęcia wykonano dzieciom w bibliotece. Szóste zdjęcie ukazuje dzieci zainteresowane pracą drukarki 3D. Dwa następne zdjęcia przedstawiają dzieci grające na instrumentach. Zdjęcie dziewiąte wykonano przedszkolakom podczas oglądania obrazów za pomocą okularów 3D. Następne zdjęcie to pokaz karate. Ostatnie zdjęcie poświęcono zabawom ruchowym w sali gimnastycznej.