Kochani Rodzice zachęcam do sięgnięcia po kolekcję książek z serii ,,Przygody Fenka’’. Są to wartościowe bajki dla dzieci, które inspirują maluchy już od najwcześniejszego dzieciństwa. Doskonale wspierają rozwój najmłodszych i pozwalają rozwijać wiele cennych umiejętności. Książki  pozwolą Waszym dzieciom poznać tajemnice otaczającej ją rzeczywistości i dowiedzieć się, jak się odnajdować w codziennych sytuacjach.  Poszerzają wiedzę, a jednocześnie przenoszą małego czytelnika w świat wyjątkowo sympatycznego bohatera – liska Fenka. Przeżywa on wiele przygód, a każda z nich wiążę się z innymi emocjami, uczuciami,  zachowaniami oraz sytuacjami. Ciekawe książki dla dzieci edukacyjne to doskonały sposób,  by połączyć naukę ze świetną zabawą.

Opracowała: Joanna Suchodoła