Luty obfituje w dni kuszące do mało zdrowych pyszności. Ale kto w Tłusty Czwartek nie ulegnie pokusie pączków? Na pewno nie nasze przedszkolaki, którym nasze wspaniałe Panie Kucharki przygotowują najzdrowsze i najpyszniejsze wersje pączków! Grupa trzecia oprócz zajadania się przysmakami wzięła udział w licznych zabawach inspirowanych tym nietypowym świętem. Wspólnie układaliśmy napis „Tłusty Czwartek”, obejrzeliśmy film edukacyjny dotyczący tego dnia. Dzieci wzięły udział w licznych zabawach rozwijających orientację przestrzenną i umiejętności matematyczne, spostrzegawczość, logiczne myślenie i sprawność manualną. To był bardzo miły dzień, szkoda, że następny taki dopiero za rok!

Przygotowały: E. Kiprianiuk, W. Sadera

Opis galerii zdjęć: Pierwsze zdjęcie ukazuje grupę pozującą z literami wchodzącymi w skład napisu „Tłusty Czwartek”. Na drugim zdjęciu dzieci oglądają wyświetlany na telewizorze film edukacyjny. Na zdjęciach 3-8 widać dzieci biorące udział w zabawach inspirowanych Tłustym Czwartkiem. Ostatnie cztery zdjęcia ukazują dzieci podczas pączkowego podwieczorku.