W dniu 01 lutego odbyło się uroczyste podsumowanie wernisażu prac plastycznych „Dbamy o zdrowie”. W uroczystości brały udział wszystkie grupy przedszkolne. Na początku czterolatki wystąpiły z krótką częścią artystyczną, następnie zaproszony gość- pani Magdalena Leszczuk z Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Hajnówce wygłosiła przemowę na temat wartości zdrowia, przestrzegania zasad prawidłowego odżywiania się, częstego przebywania na świeżym powietrzu, dbania o higienę osobistą w celu ochrony przed wszelkimi chorobami. Następnie zostały wręczone każdej grupie dyplomy i ulotki o zdrowiu jako podziękowanie za udział w przeglądzie prac plastycznych. Na koniec wszystkie dzieci mogły raz jeszcze obejrzeć wystawę prac, zwracając uwagę na temat przewodni „Dbamy o zdrowie” oraz wykonać grupowe zdjęcia. Serdecznie dziękujemy pani Magdalenie Leszczuk za owocną współpracę, poświęcony czas i udane spotkanie.

Przygotowały: Iwona Zaniewska- Ciep, Urszula Michaluk

Opis galerii zdjęć: Na pierwszych czterech zdjęciach widać wszystkich zebranych uczestników uroczystości siedzących na holu w szatni; na środku występują dzieci czteroletnie. Dwa kolejne zdjęcia przedstawiają z bliska widownię składającą się z dzieci, nauczycieli, pani wice Dyrektor i zaproszonego gościa. Następnie widać jak pani z Sanepidu wygłasza krótką pogadankę na temat zdrowia. Na kolejnych zdjęciach pani Magdalena wraz z panią wice Dyrektor wręczają przedstawicielom poszczególnych grup pamiątkowe dyplomy i ulotki o zdrowiu. Na ostatnich zdjęciach poszczególne grupy pozują do pamiątkowych fotografii.