Czterolatki z grupy drugiej wybrały się z rodzicami na saneczki na pobliską górkę w parku. Przed wyjściem zostało zorganizowane spotkanie z przedstawicielami Policji w Hajnówce oraz Sanepidu. Goście wyjaśnili przedszkolakom zasady bezpiecznych zabaw zimą; przestrzegli przed niebezpiecznymi sytuacjami, jakie mogą spotkać dzieci. Po krótkiej prezentacji multimedialnej dzieci otrzymały kolorowanki a następnie udały się do szatni. Tam ubrały się i wspólnie z rodzicami i przybyłymi gośćmi udały się do parku. Na miejscu pan policjant jeszcze raz powtórzył zasady bezpiecznej zabawy i zaprosił do korzystania z atrakcji. Zabawy było co nie miara. Zjeżdżały nie tylko dzieci ale i rodzice… Po godzinie dzieci pełne wrażeń wróciły do przedszkola. Serdecznie dziękujemy funkcjonariuszom Policji oraz pracownikowi Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej za poświęcony czas i profesjonalizm.

Przygotowały: Iwona Zaniewska- Ciep, Urszula Michaluk

Opis galerii zdjęć: Na pierwszych czterech zdjęciach ukazane są dzieci siedzące na dywanie, obok siedzą zaproszeni goście; w tle widać na ekranie prezentację multimedialną. Na kolejnych dwóch zdjęciach dzieci wybierają kolorowankę. Następne zdjęcia ukazują idącą grupę dzieci i dorosłych w kierunku parku. Na pozostałych zdjęciach dzieci wraz z rodzicami zjeżdżają na sankach.