Tym razem mieliśmy wyjątkowych gości. Wśród nich byli goście z  czterema łapkami, ale też podłużne i kolorowe. Odwiedziły nas egzotyczne zwierzęta. Wśród nich były: gekon, agama, węże, krocionóg olbrzymi czy ślimak olbrzymi. Dzieci dowiedziały się jak z każdym z nich móc się we właściwy sposób zapoznać. Okazuje się, że należy przestrzegać bardzo wielu zasad. Łatwo przestraszyć i skrzywdzić te małe istoty. Spotkanie z nimi to świetna lekcja empatii i czułości na granice, których należy przestrzegać również w komunikacji z ludźmi. Zapraszamy do obejrzenia galerii z egzotycznymi zwierzątkami!

Opracowały: Anna Sacharczuk i Urszula Kiryluk

Opis zdjęć: Na  pierwszych sześciu zdjęciach dzieci oglądają i dotykają zwierzątko: agamę. Na dwóch następnych oglądają krocionoga. Kolejne pięć zdjęć przedstawiają węże. Na kolejnym zdjęciu dzieci poznają ślimaka olbrzymiego. Dwa następne zdjęcia przedstawiają dzieci oglądające gekona. Ostatnia fotka  to agama. Na kolejnych zdjęciach dzieci z grupy piątej oglądają, dotykają i poznają przedstawione wyżej zwierzęta.