Przedszkolaki bawiły się w wyławianie rybek za pomocą wędki z magnesem. Było to dość trudne zadanie, jednak dzieci doskonale sobie poradziły. Zabawy było co nie miara. Wyłowione rybki wkładały do siatki- podbieraka, aby później znów wrzucić je do koła hula hop. Innym razem bawiły się w ośmiornicę, która odnóża miała z nitek trzymanych przez dzieci. Przedszkolaki starały się jednakowo podnosić i opuszczać nić, tak jak ośmiornica porusza swymi odnóżami. Zajęcia miały na celu rozwijanie zręczności i współpracy w grupie. Poprzez wzajemne porozumienie dzieci osiągnęły oczekiwany rezultat.

Przygotowała: Iwona Zaniewska- Ciep

Opis galerii zdjęć: Na dwunastu zdjęciach dzieci wyławiają rybki ułożone na dywanie w kołach hula hop. Na kolejnych zdjęciach dzieci trzymają w dłoniach nić, która przechodzi przez siedzące w środku dziecko przebrane za ośmiornicę. Dzieci próbują unosić nić synchronicznie do góry lub do dołu.