W piątek, 16 czerwca, w ramach realizacji projektu Ministerstwa Zdrowia „Zdrowe Dzieci” w grupie drugiej odbyły się warsztaty kulinarne. Dzieci z wielkim zapałem przygotowywały i zjadały zdrowe, kolorowe kanapki zawierające produkty z różnych pięter piramidy zdrowego żywienia, utrwalając dobre nawyki żywieniowe i chętnie próbowały nowych smaków, poszerzając swoje preferencje żywieniowe.

Przygotowały: E. Kiprianiuk, B. Dmitruk

Opis galerii zdjęć: Zdjęcie pierwsze przedstawia dzieci z grupy drugiej zgromadzone przy połączonych stolikach w oczekiwaniu na rozpoczęcie warsztatów kulinarnych. Na drugim zdjęciu pani Ewelina prezentuje dzieciom piramidę zdrowego żywienia, przypominając, których produktów powinniśmy zjadać najwięcej. Na zdjęciach 3-11 dzieci smarują kanapki masłem. Zdjęcia 12-20 ukazują dzieci podczas robienia kanapek. Na zdjęciach 21-25 dzieci zjadają ze smakiem samodzielnie zrobione kanapki.