Strażak to bohater! – wie o tym dobrze każdy przedszkolak. Nasze grupy bardzo chętnie wzięły udział w spotkaniu zorganizowanym w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Hajnówce, podczas którego z uwagą wysłuchały opowiadania o dzielnym strażaku, czytanego przez Pana Komendanta Straży Pożarnej w Hajnówce. Dzieci wystąpiły z montażem słowno – muzycznym dotyczącym pracy Strażaków i wręczyły laurkę z okazji Dnia Strażaka. To było niezapomniane spotkanie, za które serdecznie dziękujemy Organizatorom!

Przygotowały: Zofia Kajdewicz, Alina Lipczyńska i Kinga Litwiniec – Burnecka

Opis zdjęć: Na zdjęciach od pierwszego do trzeciego widać grupy słuchające książki czytanej przez Pana Strażaka. Fotografie od czwartej do siódmej przedstawiają dzieci podczas występów z okazji Dnia Strażaka. Na zdjęciach od ósmego do dziewiątego Goście opowiadają o pracy Strażaka, a na fotografii ostatniej grupy pozują do wspólnego zdjęcia.