Trzylatki z grupy pierwszej wybrały się na wycieczkę do Rezerwatu Pokazowego Żubrów. Wtorkowy dzień okazał się bardzo słoneczny i sprzyjający spacerom. Zwierzętom też chyba brakowało słońca, bo wszystkie wyszły blisko ogrodzenia i pozowały do zdjęć. Dzieci miały okazję obejrzeć z bliska żubry, żubronie, rysia, łosia, dziki, konie, sarny i jelenie. Były pod wielkim wrażeniem wielkości zwierząt, zwłaszcza żubronia i łosia. Kończąc spacer po Rezerwacie, dzieci zatrzymały się jeszcze na pobliskim placu zabaw, gdzie spożytkowały resztę sił na zabawie. Pełne wrażeń wróciły do autokaru i przyjechały z powrotem do przedszkola. Serdecznie dziękujemy pani logopedzie Katarzynie Łysakowskiej oraz mamie jednego z chłopców- Urszuli Wilbik za pomoc w opiece nad dziećmi.

Przygotowała: Iwona Zaniewska- Ciep

Opis galerii zdjęć: Na pierwszych szesnastu zdjęciach widać dzieci spacerujące alejkami Rezerwatu. Dzieci podchodzą do ogrodzenia i obserwują zwierzęta: żubry, rysia, łosia, żubronia, dziki, konie, sarny i jelenie. Na kolejnych trzynastu zdjęciach dzieci bawią się na placu zabaw, korzystając z urządzeń terenowych. Na ostatnim zdjęciu dzieci całą grupą pozują do wspólnej fotografii.