Dziękujemy serdecznie naszym Czytającym Rodzicom, którzy odwiedzili grupę trzecią przynosząc ze sobą ciekawe, mądre i pełne humoru książki! Dzieci uwielbiają słuchać, gdy im się czyta, a zwłaszcza, gdy robią to ich Rodzice!

W ostatnim czasie mieliśmy wielu czytających Gości:

– mamę Hani A. („O jamniku Kaziku i inne psie opowiastki” Paulina Chmurska),

– mamę Mikołaja („Chciejskie potwory” Chelo Manchego),

– mamę Hani G. („Tata Oli jest chory” Thomas Brunstrom),

– mamę Grzesia („Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” Justyna Bednarek),

– mamę Tymka („Jojo i joga” Emily Ann Davison, Deborah Allwright)

– mamę Patryka („Gekon, który odkrył echo” Jim Fielda i Rachel Bright).

Dziękujemy bardzo serdecznie i zapraszamy wszystkich chętnych do czytania dzieciom w ramach Programu „Czytające Przedszkola” i Akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”!

Nauczycielki: Kinga Litwiniec- Burnecka i Zofia Kajdewicz

Opis galerii zdjęć: Fotografia pierwsza prezentuje logo Akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Na zdjęciach od drugiego do piątego dzieci słuchają czytającej mamy Hani A. Na fotografiach od szóstej do dziewiątej czyta im mama Mikołaja. Zdjęcia od dziesiątego do trzynastego przedstawiają grupę słuchającą mamy Grzesia., a cztery kolejne zdjęcia – mamę Hani G. Na fotografiach od osiemnastej do dwudziestej pierwszej czyta dzieciom mama Tymka, a na pozostałych czterech – mama Patryka. Zdjęcia od dwudziestego szóstego do trzydziestego pierwszego prezentują okładki czytanych książek.