W dniu 31.03.2023r. w grupie szóstej odbyły się warsztaty wielkanocne, podczas których dzieci wraz z rodzicami przygotowywały wielkanocne dekoracje. Celem spotkania było propagowanie tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi a także  rozwijanie kreatywności, pomysłowości, wyobraźni i inwencji twórczej dzieci i rodziców.

Na początku spotkania dzieci wykazały się wiedzą na temat tradycji zbliżających się Świąt. Następnie przywitały swoich gości wierszykiem „Kwiaty wiosny” oraz zaśpiewały piosenkę „Pobudka”. Tak wiosennym akcentem wszyscy z wielkim zaangażowaniem zabrali się do pracy.

Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych. Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego spotkania w formie wideo: https://www.youtube.com/watch?v=RLAHNZ6ORPI

Przygotowały: Justyna Stawarz, Renata Bartoszewicz