W środę, w obu budynkach naszego przedszkola gościł teatrzyk w wykonaniu aktorów Studia Artystycznego „Arena” z Białegostoku pt. „Podróże z globusem”. Podczas oglądania przedstawienia dzieci w magiczny sposób przeniosły się z jego bohaterami do różnych zakątków świata, poszerzając wiedzę o ważnych miejscach i ciekawych zwyczajach związanych z odległymi krajami. Zdobyte informacje pomogły uratować zaklętego przez złego czarownika chłopca. Spektakl ukazał jak ciekawe i cenne poznawczo jest zwiedzanie innych krajów i poznawanie nowych kultur oraz ludzi różnych narodowości i kolorów skóry. Wiedza i wartości zostały przekazane dzieciom w bardzo przystępny, angażujący i ciekawy sposób i na pewno pozostanie z nimi na długo.

Przygotowały: E. Kiprianiuk, J. Stawarz

Opis galerii zdjęć: Pierwsze sześć zdjęć przedstawia dzieci oglądające spektakl w budynku A, a kolejne pięć w budynku B.