Przedszkola nie mają ferii zimowych, ale zima jest dla wszystkich. Przedszkolaki – starszaki z grup: trzeciej, czwartej i piątej spotkały się z Panią Pauliną Pawluczuk Kośko z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce, aby dowiedzieć się, jak bezpiecznie bawić się zimą i jakie sporty zimowe uprawiać z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Pani policjant przeczytała opowiadanie z książki „Kicia Kocia” oraz pokazała prezentację multimedialną pt.: „Bezpieczne Ferie Zimowe 2023”.  Informacje przekazane przez panią policjant pozwoliły nam na ugruntowanie naszej wiedzy. Pod koniec spotkania odbył się Quiz podsumowujący. Na zadawane pytania odpowiadaliśmy bardzo chętnie i celująco. Wszyscy zdaliśmy „egzamin” z wiedzy o bezpieczeństwie podczas zabaw i uprawiania sportów zimą.

Przygotowały: Nauczycielki grup.

Opis galerii zdjęć: Na wszystkich zdjęciach widać dzieci uczestniczące w zajęciach prewencyjnych z przedstawicielką policji.