Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas związany z różnymi tradycjami i zwyczajami. Dzieci z grupy dziewiątej postanowiły umilić Rodzicom czas oczekiwania na te święta i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały Jasełka Bożonarodzeniowe. Piękna sceneria i przedszkolaki, które wcieliły się w różne postacie wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Na scenie nie zabrakło Maryi, Józefa, Królów, pasterzy i aniołków. Dzieci przepięknie odgrywały swoje role i śpiewały pastorałki i kolędy polskie i prawosławne. Na zakończenie dzieci wręczyły Rodzicom samodzielnie przygotowane prezenty (pocztówki świąteczne i pierniczki) i złożyły im świąteczne życzenia.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieciom strojów, a panu Piotrowi Iwaniuk – tacie Łukaszka za piękną relację zdjęciową z naszej uroczystości.

Link do fotorelacji:  https://photos.app.goo.gl/MVdDCUW8bTzbDGyW8

Nauczycielki grupy: Barbara Markiewicz, Lucyna Stawarz

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci podczas występu – „Jasełka Bożonarodzeniowe”.