W imieniu własnym oraz Wolontariuszy z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej serdecznie dziękuję wszystkim Darczyńcom: Rodzicom, Dzieciom, Nauczycielom, Pracownikom przedszkola, którzy włączyli się do tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Wszystkie darowane przez Państwa produkty zostały dostarczone do magazynu Szlachetnej Paczki, a następnie 9 grudnia  trafią do potrzebujących wsparcia rodzin.

Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że wśród naszej przedszkolnej społeczności jest naprawdę dużo ludzi o wielkim sercu, którzy potrafią bezinteresownie pomagać innym.

Mamy nadzieję, że dla obdarowanych rodzin nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą radosne. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.

Małgorzata Saadoon

Skan_20221208