W naszym przedszkolu zawsze jest fantastyczna zabawa a na dziecięcych buziach gości uśmiech. Tym razem też nie mogło być inaczej. Przedszkolaki miło spędzały czas bawiąc się z rówieśnikami, wykonując prace plastyczne, grając na instrumentach muzycznych, kodując z wykorzystaniem kolorowych kubeczków, słuchając czytanych książek, śpiewając poznane piosenki oraz ruszając się na świeżym powietrzu.

Przygotowała: K. Litwiniec – Burnecka, B. Dmitruk

Opis galerii zdjęć: Dwa pierwsze zdjęcia przedstawiają dzieci wykonujące pracę plastyczną. Na czterech kolejnych zdjęciach widać dzieci podczas zabaw matematycznych z wykorzystaniem elementów kodowania. Sześć następnych zdjęć wykonano dzieciom w trakcie zabaw muzycznych i rytmicznych. Zdjęcie trzynaste przedstawia przedszkolaki świętujące urodziny. Na zdjęciu czternastym widoczna jest dziewczynka układająca puzzle. Pozostałe zdjęcia wykonano dzieciom w ogrodzie przedszkolnym podczas zabaw ruchowych na świeżym powietrzu.