Najlepiej dzieci bawią się na świeżym powietrzu, pomysły zabaw przychodzą same do głowy. Wystarczyć przygotować zwykłą kolorową kredę a już alejki zapełniają się rysunkami. Wystarczy wystawić stolik z wodą, plastikowe i gumowe zabawki a już dzieci chlapią się i wymyślają wodne zabawy.

Przygotowała: Iwona Zaniewska- Ciep

Opis galerii zdjęć: Na pierwszych pięciu zdjęciach dzieci rysują kredą po asfalcie. Dwa kolejne zdjęcia przedstawiają zabawy dzieci przy stoliku z wodą: zanurzanie rąk, butelki, chlupanie wodą. Na kolejnych pięciu zdjęciach dzieci rysują kredą po asfalcie i opowiadają kolegom co narysowały. Kolejne cztery zdjęcia przedstawiają zabawy z wodą z wykorzystaniem gumowych kaczek, wodnej zapory, wiaderek. Na ostatnich zdjęciach dzieci kończą swe asfaltowe dzieła.