Przedszkolaki z grupy ósmej przygotowały swoim rodzicom program artystyczny w przedszkolu, aby przekazać im za pomocą wierszy i piosenek wielką miłość, jaką obdarzają swoich rodziców, podziękować im za troskę i trud wkładany w codzienne wychowanie ,  a także zaprezentować swoje umiejętności zdobyte w przedszkolu. Pięciolatki obdarowały także rodziców w własnoręcznie wykonanymi upominkami. To był bardzo miły i wzruszający dzień. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku dla dzieci i Rodziców i za codzienną pomoc w realizacji naszych przedsięwzięć, na którą zawsze możemy liczyć.

Przygotowała: Lucyna Stawarz

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia od 1 do 15 przedstawiają dzieci stojące w rzędzie, na tle udekorowanej tablicy  ,,Dzień Rodziny’’  i recytujące wiersze, śpiewające piosenki.

Zdjęcie 16 przedstawia rodziców oglądających występ dzieci.

Zdjęcia kolejne  od 17 do 21 obrazują dzieci siedzące wraz z rodzicami przy odświętnie nakrytym stole i spożywające słodki poczęstunek. Przy dzieciach siedzą rodzice.