Wszystkie czterolatki wiedzą, jak ważne i potrzebne jest czytanie książek i wszystkie bardzo chętnie wzięły udział w corocznej Akcji „Od czwartego roku bez książeczki ani kroku”. Naszymi Gośćmi były przedstawicielki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hajnówce, Panie Agnieszka Kazberuk i Joanna Kisielewicz, które czytały dzieciom ciekawe książki i zapraszały do Oddziału dla Dzieci MBP, a na zakończenie wspólnie z Paniami Dyrektor i Wicedyrektor naszego Przedszkola wręczyły wszystkim uczestnikom pamiątkowe książki. To był niezapomniany dzień! Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Kazberuk i Pani Joannie Kisielewicz za wzięcie udziału w tak ważnej dla naszych czterolatków uroczystości. Życzymy Wam, drogie Dzieci, aby książki stały się Waszymi najlepszymi przyjaciółkami i towarzyszyły Wam każdego dnia!

Przygotowały: Zofia Kajdewicz, Katarzyna Łysakowska, Kinga Litwiniec – Burnecka, Alina Lipczyńska, Anna Sacharczuk, Alicja Jurczak, Natalia Zarecka

Opis zdjęć: Zdjęcie pierwsze i drugie przedstawia dzieci podczas wspólnej zabawy. Na zdjęciach od trzeciego do piątego widać nauczycielki podczas prezentowania scenki teatralnej i przedstawicielki Biblioteki w trakcie czytania dzieciom. Zdjęcia od szóstego do ósmego przedstawiają dzieci z poszczególnych grup podczas występów grupowych. Na fotografii dziewiątej czterolatki oglądają książki wręczane przez panie Dyrektor Przedszkola i panie z hajnowskiej Biblioteki. Na zdjęciach od dziesiątego do dwunastego widać dzieci z grup biorących udział w spotkaniu pozujące z otrzymanymi książkami.