Sześciolatki z grupy piątej brały udział w fotograficznym konkursie regionalnym pt. „Najciekawsze miejsca w moim regionie”. Celem konkursu było upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki, promowanie walorów przyrodniczych, budzenie zainteresowań własnego regionu i miasta. Z naszego przedszkola brało udział pięcioro dzieci. Komisja konkursowa nagrodziła wszystkich naszych uczestników. Oto wyniki: II miejsce- Dominika Sacharczuk; III miejsce- Antoni Łysakowski; wyróżnienia: Marcjan Diemianiuk, Amelia Burnecka i Blanka Zaniewska (pięciolatek z grupy ósmej). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Przygotowała: Iwona Zaniewska- Ciep

Opis galerii zdjęć: Pierwsze zdjęcie przedstawia rodzinę- mamę z córkami na polu rzepaku. Drugie zdjęcie przedstawia chłopca stojącego u podnóża wielkiego dębu – Dunina. Trzecie zdjęcie przedstawia ojca trzymającego córkę na ramionach na tle dworca kolejowego. Czwarte zdjęcie przedstawia dziewczynkę biegnącą drogą, którą gonią gęsi. Na ostatnim zdjęciu chłopiec siedzi na pomniku jelenia.