Udział w obchodach Narodowego Święta 3 Maja na stałe jest wpisany w kalendarz uroczystości, w których bierze udział Przedszkole nr 5 w Hajnówce. Jak co roku, taki w tym delegacja przedszkola była obecna podczas tej pięknej uroczystości przy Obelisku im. Konstytucji 3 Maja w Parku Miejskim. Nasze przedszkole reprezentowali: dyrektor Małgorzata Katarzyna Saadoon, wicedyrektor Mirosława Maciuka, nauczycielka Anna Kojło oraz dzieci z grupy IX i I.  Pod obeliskiem okolicznościowe wiązanki złożyło 35 delegacji, w tym reprezentacja naszego przedszkola.

Mamy nadzieję, że udział w obchodach Święta Konstytucji 3 Maja na zawsze pozostanie w pamięci naszych wychowanków. Rodzicom natomiast, składam serdeczne podziękowanie za pomoc w przygotowaniu dzieci i obecność podczas uroczystości.

Dyrektor Małgorzata Katarzyna Saadoon

Opis do zdjęć: Zdjęcia przedstawiają delegację przedszkola składającą kwiaty pod Obeliskiem.