Dzieci z grupy czwartej, piątej, siódmej, ósmej i dziewiątej brały udział w akcji proekologicznej „Sprzątamy Dla Polski” organizowanej przez Niepubliczne Przedszkole Mini- Mini w Hajnówce. Celem działań było danie przykładu społeczności hajnowskiej i posprzątanie terenu wokół przedszkola, aby otoczenie kusiło nas pięknem i czystością, aby inni brali z nas przykład. Wspólne działanie dla dobra ogółu sprzyja edukacji odpadowej, promuje nieśmiecenie oraz inicjuje działania, dzięki którym może zmniejszyć się nasz negatywny wpływ na środowisko.

Przygotowały: I. Zaniewska- Ciep, J. Suchodoła, K. Kojło, B. Markiewicz, N. Zarecka

Opis galerii zdjęć: Na zdjęciach widać, jak dzieci z poszczególnych grup zbierają śmieci do worków a następnie wrzucają worki do odpowiednich kontenerów.