W listopadzie w formie zdalnej odbył się Międzynarodowy Konkurs Recytatorski Prawosławnej Poezji Religijnej. Spora grupa dzieci z naszego przedszkola: Blanka Mucha, Agata Florczuk, Marcin Krystosiuk, Natalia Waszkiewicz, Natalia Gawryluk, Krzysztof Dzikiewicz, Hania Troc, Blanka Zaniewska, Michalina Charkiewicz ochoczo zabrała się do nauki wybranych wierszy w języku polskim i rosyjskim. Niektórzy po raz pierwszy mogli zaprezentować swoje recytatorskie umiejętności.

Jury  w kategorii przedszkoli przyznało wyróżnienie dla Hani Troc. Wszyscy uczestnicy konkursu i Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Serdecznie dziękuję rodzicom za pomoc a dzieciom życzę kolejnych sukcesów.

Opracowała: Eugenia Kazimiruk

Opis galerii zdjęć: Zdjęcia przedstawiają dzieci z dyplomami i nagrodami, które brały udział w konkursie.