25 listopada zgodnie z tradycją w Naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. W ramach wydarzenia dzieci z grupy I, II, III wysłuchały opowiadania „Stary zielony miś” Marii Kownackiej. Na wstępie dzieci zostały zapoznane z historią powstania pluszowego misia. Wymieniały znane i lubiane misie, w trakcie czytania metoda wrażeniową kształtowały umiejętność uważnego słuchania, zadawały mnóstwo pytań. Historia zielonego misia poruszyła dzieci, wywołała dyskusje na temat przywiązania, miłości  do zabawek, które posiadają w domu.

Przygotowały: K. Łysakowska, Z. Kajdewicz

Galeria zdjęć: Na zdjęciu od pierwszego do drugiego nauczyciel w przebraniu misia siedzi na podłodze w otoczeniu dzieci. Dzieci słuchają opowiadania i zadają pytania do wysłuchanej treści. Na zdjęciu od trzeciego do czwartego nauczycielka siedzi na krześle, otaczają dzieci, które siedzą na podłodze, słuchają czytanego opowiadania. Nauczyciel jest przebrany za pluszowego misia.