Dnia 17.09.2021 r dzieci z gr VII uczestniczyły w uroczystości z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki. Dzień Kropki to wspaniały dzień kreatywności i budowania poczucia wartości.  W tym dniu odwiedziła dzieci Misia Kropnisia, która odnalazła w nich prawdziwe talenty. Okazało się, że nasze przedszkolaki potrafią NAJLEPIEJ jeździć na hulajnodze, tańczyć, śpiewać, rysować! Wszystkie dzieci mają ogromny talent!

Przygotowała: Emilia Bołtryk

Opis galerii zdjęć: Na pierwszym zdjęciu widać Misię Kropnisię która z uwagą wysłuchuje jakie talenty mają dzieci. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci bawiące się kolorową chustą – ulubiona zabawa naszych przedszkolaków:). Na kolejnych zdjęciach widać dzieci bawiące się kolorowymi kropkami.