Siedmioro dzieci z naszego przedszkola brało udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastyczno- multimedialnym pt. „Kuźnia reklamy- dlaczego kocham swoje miasto- Hajnówkę?” organizowanym przez Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce.. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w Hajnowskim Domu Kultury, gdzie zorganizowano wystawę wielkoformatowych plakatów. W kategorii Plakat nasze dzieci zajęły III miejsce: Agata Sajewicz z grupy IV oraz Magdalena i Natalia Pańkowskie z grupy VIII. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymali: Jakub Niewiadomski z grupy V i Oliwia Korolko z grupy IX; a Hanna Gaszczyńska otrzymała nagrodę za udział. W Kategorii Film i Prezentacja III miejsce zajęła Blanka Zaniewska z grupy VII. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Przygotowała: Iwona Zaniewska- Ciep

Opis galerii zdjęć: Na trzech pierwszych zdjęciach widać siedzących w Hajnowskim Domu Kultury rodziców wraz z dziećmi. Następnie widać jak rodzice podchodzą kolejno z dziećmi na środek sali, gdzie wręczane są zwycięzcom nagrody. Dwa ostatnie zdjęcia prezentują nagrodzone dziewczynki trzymające w dłoniach dyplomy i torby z nagrodami.