W ramach obchodów XX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom wszystkie grupy przedszkolne z budynku przy ulicy M. Reja 2 odwiedziła tajemnicza postać… Każdej grupie przeczytała opowiadanie lub baśń: dwie najmłodsze grupy wysłuchały opowiadania ,,Stary, zielony miś” M.Kownackiej, dwie kolejne grupy usłyszały baśń ,,Wróżki” Ch.Perraulte’a, a najstarsza – opowiadanie pt. ,,Kredki” M.Musierowicz. Wszystkie przedszkolaki słuchały treści utworów literackich z zaciekawieniem i uwagą.
          Drodzy Rodzice, pamiętajcie, aby czytać Waszym pociechom w domach nie tylko w ramach Tygodnia Czytania Dzieciom, ale przez cały rok!

Przygotowała: Zofia Kajdewicz

Opis zdjęć: Na zdjęciu pierwszym i drugim nauczycielka czyta trzylatkom z grupy pierwszej, na zdjęciu trzecim i czwartym opowiadania słuchają dzieci z grupy drugiej. Na fotografii piątej nauczycielka czyta dzieciom z grupy trzeciej, na zdjęciu szóstym baśni słuchają przedszkolaki z grupy czwartej, a na siódmym nauczycielka czyta sześciolatkom z grupy piątej.