Tegoroczna zima płata nam figle – raz jest ciepło, a raz mroźno. Dlatego korzystając z jej uroków dzieci z grupy dziewiątej postanowiły pobawić się na śniegu, w naszym przedszkolnym ogrodzie. Przedszkolaki oddały się zimowemu szaleństwu. Pogoda była trochę mroźna, ale nikomu to nie przeszkadzało! Ponieważ dzieci wiedzą, że zabawy na świeżym powietrzu to świetna rozrywka, hartowanie ich organizmów. Z czerwonymi noskami i z uśmiechem na twarzach przedszkolaki wróciły do przedszkola na ciepły posiłek. Było bardzo wesoło i radośnie – mnóstwo niezapomnianych wrażeń!!!

Przygotowały: Dorota Jurczuk i Beata Sakowska

Opis galerii zdjęć: Na pierwszych sześciu zdjęciach dzieci tworzyły saneczkowe zaprzęgi. Na następnych jedenastu zdjęciach dzieci rzucały się śnieżkami, tworzyły śnieżne kule oraz pokonywały śnieżne zaspy zachowując zasady bezpieczeństwa. Następne cztery zdjęcia przedstawiają labirynt – dzieci tropią swoje ślady. Kolejne dwa zdjęcia przedstawiają zimowe wyścigi przedszkolaków. Ostatnie zdjęcie przedstawia wspólną fotografię dzieci na tle ośnieżonego drzewa.