Rano dzieci z gr. VIII powitała w  wesoła muzyka z piosenkami z repertuaru dziecięcego.

Wszyscy śmieją się od rana

Każda buzia roześmiana

Czar zabawy dziś panuje

Każde serce się raduje

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. W tym dniu na dzieci z gr.VIII czekało wiele atrakcji i niespodzianek . Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy , konkurencje sportowe,  ozdabianie balonów, zabawy z chustą animacyjną Nie zabrakło również wspólnych zabaw ruchowych i tanecznych, , podczas których przedszkolaki mogły wykazać się doskonałym wyczuciem  rytmu oraz umiejętnością improwizacji ruchowej.

Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Przygotowały: Krystyna Kojło, Renata Bartoszewicz