Drodzy rodzice!

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty oraz z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w Przedszkolu nr 5 w Hajnówce od 25 marca 2020r. do odwołania realizujemy zadania naszej placówki z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

W związku z tym, iż Państwa dzieci są w wieku przedszkolnym i nie mamy możliwości nawiązania bezpośredniego kontaktu z naszymi wychowankami za pomocą łączy internetowych w jednym czasie, to Was Rodziców prosimy o to, abyście wspomogli nas w organizacji płynności procesu kształcenia i wychowania, a tym samym realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Nauczycielki codziennie, w ustalony z Państwem sposób będą przesyłały scenariusze zajęć, które możecie przeprowadzić ze swoimi dziećmi w domu, w dowolnym czasie. Będą to propozycje, które macie Państwo prawo dostosowywać do możliwości swoich dzieci.

Mamy nadzieję, iż zaproponowane przez wychowawców zajęcia pozwolą Państwu w sposób ciekawy i przyjemny spędzić ten trudny dla nas wszystkich czas.

Na stronie internetowej naszego przedszkola w zakładce „Strefa Rodziców” znajdziecie Państwo również zaproponowane przez nauczycielki wszystkich grup ciekawe pomysły do zabaw w domu. Serdecznie zapraszamy do korzystania z tych propozycji.

Informuję też, iż przedszkole pełni codzienny dyżur w godzinach od 8.00 do 16.00. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 85 682 29 99, bądź mailowy przedszkole5@o2.pl.

Dziękuję Państwu za dotychczasowe zaangażowanie i życzę dużo wytrwałości i zdrowia!

Pozdrawiam serdecznie wszystkie dzieci i ich rodziców!!!! #zostańwdomu

Dyrektor Małgorzata Katarzyna Saadoon