12. października wszystkie przedszkolaki spotkały się na przedszkolnym holu, aby wpólnie świętować bardzo ważne – dla przedszkola promującego postawy proekologiczne – święto: Dzień Drzewa. Tego dnia oczy wszystkich dzieci były wpatrzone w małe drzewko podarowane Przedszkolu przez naszego Gościa: pana Marcina Kliszcza z Nadleśnictwa Browsk, oraz w pana Marcina, który bardzo ciekawie opowiadał naszym młodym przyrodnikom o drzewach. Dzieci poznały wybrane gatunki drzew oraz dowiedziały się, w jaki sposób ludzie mogą pomóc tej istotnej części przyrody oraz dlaczego drzewa są tak bardzo potrzebne.
Dziękujemy serdecznie panu Marcinowi Kliszcz z Nadleśnictwa Browsk za udział w naszej uroczystości. Mamy nadzieję, że tak ciekawe spotkanie na długo pozostanie w pamięci naszych Przedszkolaków!
                                                                                                                   Nauczycielki: Zofia Owsieniuk, Barbara Dmitruk, Anna Sacharczuk