Sześciolatki grupy IX w dniu 18 czerwca 2019 r., w formie uroczystego montażu słowno-muzycznego pożegnały przedszkole. Licznie zgromadzonym Rodzicom, Nauczycielkom oraz Pani Dyrektor Małgorzacie Saadoon nie raz zakręciła się łezka w oku, że to już ostatni raz dzieci prezentują swoje umiejętności w przedszkolu, gdyż po wakacjach ,,odfruną, jak motyle z czarodziejskiego przedszkolnego ogrodu, w którym dotychczas wzrastały i rozwijały swój potencjał ’’ do różnych szkół. Pani dyrektor wręczyła dzieciom pamiątkowe książki oraz dyplomy ukończenia przedszkola, a najbardziej zaangażowanym rodzicom podziękowania. Serdecznie dziękujemy w imieniu Dyrekcji i nauczycielek wszystkim Rodzicom za wspaniałą współpracę z przedszkolem. Miło nam było, że zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie rodziców w realizacji naszych przedsięwzięć. Naszym pragnieniem jest, aby dzieci miło wspominały czas spędzony w przedszkolu. Życzymy im wspaniałych, zdrowo i aktywnie spędzonych wakacji, a w szkole samych sukcesów.

Przygotowały: Lucyna Stawarz i Barbara Markiewicz