W naszej grupie nie brakuje utalentowanych dzieci. Wystarczyło dostrzec i rozwijać ich zdolności oraz zainteresowania. Efekty wspólnej pracy przyszły bardzo szybko. 14-osobowa grupa dzieci zaprezentowała swoje zdolności taneczne podczas V Festiwalu Tańca ,,Po prostu tańcz”, który odbył się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Hajnówka, w Hajnowskim Domu Kultury. Tam nasze dzieci zaprezentowały taniec dworski ,,Panama”. Mamy również dzieci, które pięknie recytują. Nasze dziewczynki- Michalina Bukład i Julia Mielnik-Makarewicz uczestniczyły w powiatowych eliminacjach konkursu recytatorskiego ,, O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki”. Julia zdobyła wyróżnienie a Michalina zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do eliminacji wojewódzkich.
Gratulujemy !

Przygotowały: Ewa Anchimiuk, Alicja Jurczak