“Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko, rozkwita w słońca blasku i wielka miłość rośnie w nas, miłość do ludzi do przyrody w zielone każdy z wiosną gra, zima już poszła spać do morza lecz w naszym sercu radość trwa…”
Gdy wiosna zagościła już w naszym przedszkolu, zaczął się czas tworzenia świątecznych dekoracji. Właśnie z tej okazji 16 kwietnia 2019roku w naszej grupie VI odbyły się wielkanocne warsztaty plastyczne. Z techniką decoupage zapoznała nas Pani Anita, mama Mateusza.
Rodzice z dziećmi z wielkim zaangażowaniem ozdabiali styropianowe jajka .
Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą. W przyjaznej atmosferze czas upłynął bardzo szybko i niesamowicie twórczo. Wszystkim obecnym na warsztatach gościom, rodzicom i dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!