Dzieci ze starszych grup IV i V uczestniczyły w Dniach Otwartych w Szkole Podstawowej nr 1 w Hajnówce. Pod opieką Pani ze świetlicy przedszkolaki zwiedziły wystawę prac dzieci na szkolnym hollu, świetlicę, stołówkę szkolną, salę komputerową oraz bibliotekę. Uczestniczyły w zajęciach otwartych z edukacji wczesnoszkolnej oraz w zajęciach z języka angielskiego. Miały możliwość obsługi tablicy interaktywnej, która pomaga uczniom zdobywać i utrwalać wiedzę. W sali gimnastycznej odbyły się zajęcia sportowe. Na zakończenie spotkania przyszli uczniowie otrzymali drobne prezenty w postaci zakładek do książek oraz słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy kadrze pedagogicznej ze szkoły za serdeczne przyjęcie, poświęcony czas oraz zapoznanie dzieci ze specyfiką funkcjonowania szkoły.

Opracowały: Joanna Suchodoła, Anna Sacharczuk