W styczniu w grupie czterolatków miały miejsce dwie ważne i wyjątkowe uroczystości.
17 stycznia dzieci najpierw wystąpiły przed rodzicami w Zimowym przedstawieniu, a następnie wspólnie z rodzicami dekorowały pierniczki podczas Warsztatów Piernikowych. Natomiast 18 stycznia W naszym przedszkolu pojawili się długo wyczekiwany goście: babcie i dziadkowie, którzy przybyli na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci wystąpiły przed swoimi miłymi gośćmi z montażem słowno – muzycznym, następnie ofiarowały im własnoręcznie zrobione upominki, a na koniec wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku.
Te wyjątkowe dni z pewnością na długo pozostaną w pamięci naszych czterolatków…
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku z okazji Dnia Babci i Dziadka, a mamom Martynki i Mateusza dziękujemy serdecznie za upieczenie pierniczków!

Przygotowały: Z.Owsieniuk, B.Dmitruk