Pomysł na wspólne kolędowanie dzieci z WTZ zrodził się podczas pierwszego jesiennego spotkania. W trakcie tej wizyty dzieci przedstawiły całej społeczności warszatu ,,Jesienny Koncert”. Teraz przyszedł czas na zimę! Wspólnie wybraliśmy tekst przedstawienia jasełkowego, dokonaliśmy podziału ról. Zanim doszło do prezentacji jasełek, to najpierw zorganizowaliśmy próbę w przedszkolnej sali. Był to czas na bliższy kontakt dzieci i podopiecznych warsztatu. Pierwszy wspólny występ odbył się na terenie WTZ 9 stycznia i był skierowany do pracowników i pozostałych podopiecznych warsztatu, a drugi-16 stycznia został zorganizowany na terenie przedszkola dla rodziców naszych dzieci. Oba przedstawienia wypadły znakomicie. Cała grupa przedszkolaków otrzymała słowa uznania, które padły z ust naszej Pani Dyrektor-Małgorzaty Saadoon. Jesteśmy pewni, że wszystkie wspólnie spędzone chwile dzieci z podopiecznymi WTZ były wspaniałą okazją do integrowania się obu społeczności.

Przygotowały: Ewa Anchimiuk, Alicja Jurczak