16. grudnia grupa rodziców wraz z dziećmi uczestnicząca w ogólnopolskim konkursie fotograficznym „14.Podlasie w Obiektywie 2018” im. Wiktora Wołkowa otrzymała zaproszenie na podsumowanie i ogłoszenie wyników. Uroczystość odbyła się na terenie Muzeum i Ośrodka Kultury Białoruskiej w Hajnówce. Spośród 85 zgłoszeń Komisja Konkursowa przyznała szereg nagród i wyróżnień. Miło nam poinformować, że w tym roku została stworzona kategoria dziecięca. Wyróżnienia w GRUPIE DZIECIĘCEJ otrzymali:
• Maria Gryc z grupy IV
• Mikołaj Kiełbaszewski z grupy V
• Oliwia Maciejczuk z grupy VIII
• Mikołaj Drużba z grupy VIII
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom. Informujemy, że pozostali uczestnicy również otrzymali dyplomy za udział w konkursie oraz nagrody zakupione w ramach realizacji projektu „Moje miasto i okolica- śladami polskiej historii i kultury” programu Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska.

Przygotowały: E. Anchimiuk, A. Kot, I. Zaniewska- Ciep

 

Print Friendly, PDF & Email
Powiązane publikacje