Sześciolatki z grupy piątej miały przyjemność odbywać podróże w czasie i przestrzeni nie oddalając się od naszego przedszkola! Zwiedziły w ten sposób Kosmos i poznały okres panowania na Ziemi dinozaurów. Oba tematy bardzo zainteresowały całą grupę!

Przygotowała: Zofia Kajdewicz

Opis galerii zdjęć: Na zdjęciu pierwszym, drugim i trzecim dzieci prezentują wykonane w grupach plakaty na temat dinozaurów. Na zdjęciu czwartym, piątym i szóstym dzieci w grupach tworzą plakaty. Na zdjęciu siódmym dzieci obserwują doświadczenie z wykorzystaniem sody i octu. Na zdjęciu ósmym i dziewiątym przedszkolaki tworzą skamieliny. Zdjęcie jedenaste i dwunaste przedstawia dzieci oglądające prezentację multimedialną dotyczącą Kosmosu. Na zdjęciach od trzynastego do szesnastego przedszkolaki tworzą pracę plastyczną dotyczącą Kosmosu. Na zdjęciu siedemnastym dzieci prezentują prace plastyczne przedstawiające rakiety.