Przedszkolaki z grupy VI i VII uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszyscy przynieśli do przedszkola swoje ulubione pluszaki – duże, małe, puchate, kolorowe – każdy piękny, najukochańszy, wyjątkowy. Dzieci poznały historię święta misia, zapoznały się z wyglądem i trybem życia niedźwiedzi jak również słuchały wierszy i opowiadań o swoich ulubionych bohaterach – misiach. Aktywnie uczestniczyły w zabawach ruchowych, tanecznych z radością i zapałem opowiadały o swoich ulubionych przytulankach. Z apetytem próbowały również misiowego przysmaku – miodu. Jak co roku, Dzień Pluszowego Misia dostarczył maluchom mnóstwa pozytywnych wrażeń, radości i wspólnej zabawy.

Przygotowały: Renata Bartoszewicz, Beata Sakowska, Krystyna Kojło, Dorota Jurczuk