29 listopada w grupie VI odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Była to pierwsza tak wyjątkowa uroczystość w życiu maluchów, które właśnie w tym roku rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Mimo tremy dzieci trzymały się bardzo dzielnie. Z zapałem i przejęciem recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców oraz gości gromkie brawa. Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Nie zabrakło życzeń, pamiątkowych medali oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Uwieńczeniem uroczystości były pyszne i zdrowe owoce, które wszyscy z apetytem zajadali. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.

Przygotowały: Renata Bartoszewicz, Krystyna Kojło