Nasze przedszkole przyłączyło się w tym roku do akcji Zostań Świętym Mikołajem dla dzieci z Oddziału Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku oraz zaprzyjaźnionego Domu Dziecka!

Wszyscy cieszą się z obecności Świętego Mikołaja. Nie trzeba wyjaśniać, dlaczego wyzwala on taką radość. Jest ona natomiast jeszcze większa, kiedy dotyczy małych pacjentów oraz podopiecznych domu dziecka, bo dzieciaki te dostrzegają każdy, nawet najmniejszy, miły gest i do szczęścia nie są im potrzebne najdroższe zabawki.

Każdy z nas może stać się Świętym Mikołajem dla dzieci z Oddziału Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku oraz domu dziecka zaprzyjaźnionego z organizacją charytatywną „Dzielni i Waleczni – Dzieci walczące o życie – Bohaterowie kontra RAK”.

Lista prezentów:
maskotki, lalki, samochody (mile widziane sterowane), klocki Lego oraz Lego duplo, ciastolina, puzzle, gry dla dzieci w różnym wieku, kredki(najlepiej bambino grube), kredki dla starszych, flamastry, kolorowanki, mandale, poduszki, kocyki, zestawy kreatywne, słodycze, odzież, podkładki pod laptop, świąteczne skarpety, słuchawki nauszne, książki, bajki, ręczniki, żele pod prysznic, szampony, balsamy, kremy sudocrem, nivea, bambino, chusteczki nawilżane, pampersy (rozm. 5,6)
Do szpitala potrzebne są NOWE RZECZY, natomiast do domu dziecka mogą być używane. Prezenty zostawiamy w specjalnie przygotowanym na ten cel pudle w HOLU PRZEDSZKOLA PRZY UL. REJA 2, natomiast w BUDYNKU PRZY UL. ARMII KRAJOWEJ U WYCHOWAWCÓW GRUP.
Akcja trwa do 10 grudnia.

CHORE I NIECHCIANE DZIECI CZEKAJĄ NA NASZĄ POMOC.