Dzieci z grupy czwartej miło będą wspominać zimowy czas, który już powoli przemija. Podczas zajęć plastycznych uczyły się krok po kroku rysować bałwanki, pingwinki. Tworzyły śnieżynki z materiałów sypkich. Lepiły śnieżne gwiazdki z masy solnej. Na zajęciach muzycznych uczyły się wyklaskiwać zakodowany rytm oraz same tworzyły układy rytmiczne. Podczas zajęć dydaktycznych odbyły spotkanie z panią stomatolog, która łącząc się z nami przez łącze internetowe przypomniała o systematycznym myciu zębów i wizytach u dentysty. Mamy nadzieję, że wiosna przyniesie nam nowe pomysły i wyzwania…

Przygotowały: Iwona Zaniewska- Ciep, Alicja Jurczak

Opis galerii zdjęć: Na pierwszych trzech zdjęciach dzieci siedzą przy stolikach i zapamiętują kolejne etapy rysowania bałwana przedstawionego na tablicy interaktywnej. Dwa kolejne zdjęcia przedstawiają powstałe prace plastyczne. Następne cztery zdjęcia ukazują dzieci siedzące na dywanie. Dzieci wyklaskują rytm ułożony z klocków, same tworzą układy rytmiczne. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci siedzące przy złączonych stolikach oglądające powstałe z materiału sypkiego prace plastyczne- śnieżynki. Kolejne cztery zdjęcia ukazują połączenie internetowe z panią stomatolog, która opowiada dzieciom o higienie jamy ustnej. Na ostatnich dwóch zdjęciach dzieci bawią się przy stolikach masą solną: lepią placki, wycinają wzorki.