W ramach obchodów 100 – lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę w naszym przedszkolu zorganizowano Przedszkolny Przegląd Recytatorski pod hasłem: „Krajobrazy Polski – od Bałtyku do Tatr”. Głównym celem tej imprezy było popularyzowanie literatury dziecięcej o tematyce patriotycznej oraz kształtowanie poczucia świadomości narodowej dzieci. W przeglądzie wzięły udział 4, 5 i 6 – latki z naszego przedszkola, które prezentowały wiersze o tematyce patriotycznej. Za swoje występy dzieci otrzymały dyplomy i nagrody książkowe z rąk Pani Dyrektor Małgorzaty Saadoon, która pogratulowała im przepięknych występów. Składamy serdeczne podziękowania dzieciom, rodzicom i nauczycielkom za zaangażowanie i trud włożony w przygotowania dzieci do występów.

Organizatorki imprezy: Renata Bartoszewicz, Barbara Markiewicz