Nasze najstarsze przedszkolaki cenią sobie zarówno pracę z komputerem jak i z książką. 9.lutego, w Dniu Bezpiecznego Internetu, uczyły się jakich zasad należy przestrzegać, aby odwiedziny w Internecie były bezpieczne. 12.lutego sześciolatki spotkały się on-line z paniami Agnieszką Kazberuk i Joanną Kisielewicz z Biblioteki Miejskiej w Hajnówce, aby poznać wybrane książki o tematyce zimowej. Wysłuchały zimowych wierszy, opowiadań oraz pomysłów na kreatywne spędzanie czasu w zimowe wieczory. Dziękujemy serdecznie za interesujące zajęcia oraz komiksy autorstwa Tomasza Samojlika wydane przez Stowarzyszenie Kulturalne „Pocztówka” Hajnówka Centralna w ramach projektu „Hajnówka dostępna – program dostępności miasta w sferach kultury i turystyki inspirowany rozwiązaniami włoskimi z miasta Matera”.
Przygotowała: Zofia Kajdewicz

Opis galerii zdjęć: Na pierwszym zdjęciu dzieci prezentują komiksy T. Samojlika. Kolejne dwa zdjęcia przedstawiają dzieci kolorujące komiksy. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci podczas zajęć bibliotecznych on-line . Na ostatnich sześciu zdjęciach widać dzieci podczas zajęć z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Dzieci oglądają prezentację multimedialną a następnie kolorują rysunek komputera.