Dziadkowie  to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich   dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. W tym roku niestety przedszkolaki nie mogły zaprosić swoich Dziadków i swoje Babcie do przedszkola, aby wierszykami i piosenkami uczcić ich święto. Za to z wielkim zaangażowaniem  i zapałem wykonały upominki, by wręczyć je swoim najukochańszym Babciom i Dziadkom składając najserdeczniejsze życzenia. Pięciolatki z grupy ósmej przygotowały  kolorowe laurki i serduszka z życzeniami oraz samodzielnie upiekły słodkie pierniczki, które pięknie ozdobiły – ten mały, słodki upominek jest idealnym dopełnieniem laurkowego prezentu. Nagraliśmy też wierszyk z życzeniami.  Kochanym Babciom i kochanym Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia – aby w życiu spotykały ich same piękne chwile, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i tego, aby zawsze byli bardzo dumni ze swoich wnuków.

Przygotowały:  Renata Bartoszewicz,  Krystyna Kojło

Opis galerii zdjęć: Na pierwszych zdjęciach dzieci przygotowują i odmierzają składniki do pieczenia pierników zgodnie z przepisem. Kolejne zdjęcia prezentują przygotowanie deseczek do wałkowania i wałkowanie ciasta. Pięć następnych zdjęć przedstawia wycinanie foremkami wybranych kształtów i przygotowanie ich do pieczenia a następne trzy – ozdabianie już gotowych, upieczonych ciasteczek i pakowanie ich.  Ostatnie zdjęcia ukazują  dzieci przygotowujące laurki i serduszka. Na krótkim nagraniu, w formie wierszyka, składane są życzenia.